ترک کردن توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت

ترک کردن: توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت کاهش تولید نفت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چه فیلم‌هایی به ونیز ۲۰۱۷ می‌روند؟

جدیدترین آثار «جورج کلونی»، «گیلرمو دل‌تورو» و «استفن فریرز» و … به احتمال فراوان در هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز رونمایی می‌شوند.

چه فیلم‌هایی به ونیز ۲۰۱۷ می‌روند؟

چه فیلم هایی به ونیز ۲۰۱۷ می روند؟

عبارات مهم : جشنواره

جدیدترین آثار «جورج کلونی»، «گیلرمو دل تورو» و «استفن فریرز» و … به احتمال فراوان در هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز رونمایی می شوند.

در فاصله چند روز مانده به اعلام فیلم های حاضر در هفتادوچهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ونیز در کشور ایتالیا، نشریه ورایتی در گزارشی به معرفی فیلم هایی پرداخته است که آینده نگری می شود میهمان قدیمی ترین جشنواره سینمایی دنیا باشند.

چه فیلم‌هایی به ونیز ۲۰۱۷ می‌روند؟

فیلم «حومه شهر» بروزترین فیلم به کارگردانی «جورج کلونی»، «شکل آب» ساخته «گیلرمو دل تورو» کارگردان مشهور مکزیکی، «ویکتوریا و آبل» از «استفتن فریرز» و بروزترین ساخته «پائولو ویرزی» کارگردان ایتالیایی، از مطرح ترین فیلم هایی هستند که به شانس زیادی جهت نمایش در ونیز ۲۰۱۷ دارند.

ساخته تازه «جورج کلونی» با بازی «مت دیمون»، «جولین مور»، «جاش برولین» و «اسکار ایسلاک»، یک کمدی سیاه با فیلمنامه ای از برادران «کوئن» است و داستان آن راجع به یک خانواده ایده آل در نزدیکی شهر شهر است که زندگی آن ها در گردب مسائلی چون خیانت و رسوایی درگیر می شود. این دومین فیلمی است امسال «مت دیمون» در جشنواره ونیز است و او در فیلم افتتاحیه جشنواره با عنوان «کوچک سازی» نیز نقش مهم را ایفا می کند.

جدیدترین آثار «جورج کلونی»، «گیلرمو دل‌تورو» و «استفن فریرز» و … به احتمال فراوان در هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز رونمایی می‌شوند.

هالیوود در چند سال اخیر حضور پررنگی در جشنواره ونیز داشته است و «آلبرتو بارابار» دبیر این مناسبت سینمایی که اخیرا به لس آنجلس سفر کرده بود در عوض کردن صورت جشنواره به عنوان یک مناسبت مهم در فصل جوایز سینمایی موفق عمل کرده است و در چند دوره اخیر فیلم های موفقی چون «جاذبه»، «مرد پرنده»، «لالالند» و … نخستین بار در ونیز رونمایی شدند.

فیلم فانتری «شکل آب» راجع به جنگ سرد به کارگردانی «گیلرمو دل تورو» و فیلم هیجانی «سه بیلبورد خارج از میزوری» ساخته «مارتین مک دونا»نیز دو گزینه مهم کمپانی فاکس سرچلایت جهت حضور در ونیز ۲۰۱۷ هستند.

از دیگر فیلم هایی که آینده نگری می شود نخستین نمایش جهانی خود را در جشنواره ونیز تجربه کنند می توان به «مکتوب، مکتبوب است» ساخته تازه «عبدالطیف کشیش» کارگردان برنده نخل طلای فیلم «آبی گرمترین رنگ است»، «ویکتوریا و عبدول» ساخته «اسفتن فریرز»، «اولین اصلاح شده» به کارگردانی «پل شردر»، «لین و پیت» ساخته «اندرو های» و «زاما» ساخته «لوکرشیا مارتل» اشاره کرد.

چه فیلم‌هایی به ونیز ۲۰۱۷ می‌روند؟

تاکنون حضور فیلم «کوچک سازی» به کارگردانی «الکساندر پاین» به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره ونیز قطعی شده است است و همچنین طبق اعلام اخیر فیلم «نیکو، ۱۹۹۸» ساخته «سوزان نیکیارلی» افتتاح گر بخش “افق ها”ی جشنواره است و فیلم «ارواح ما در شب» با بازی «رابرت ردفورد» و «جین فوندا» نیز رد بخش غیررقابتی به روی پرده می روند که با اعطای جایزه شیر طلای افتخاری جشنواره به این دو بازیگر نامدار هالیوودی همراه خواهد بود.

هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز از تاریخ ۳۰ اوت تا ۹ سپتامبر (۸ تا ۱۸ شهریورماه) در ایتالیا برگزار می شود و امسال «آنت بنینگ»، بازیگر آمریکایی به عنوان نخستین زن در ۱۱ سال اخیر در راس هیات داوران بخش رقابتی جشنواره معتبر ونیز قرار گرفته است.

جدیدترین آثار «جورج کلونی»، «گیلرمو دل‌تورو» و «استفن فریرز» و … به احتمال فراوان در هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز رونمایی می‌شوند.

صبا

واژه های کلیدی: جشنواره | سینمایی | کارگردان | کارگردانی | جورج کلونی | جشنواره فیلم | جشنواره بین المللی فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs