ترک کردن توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت

ترک کردن: توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت کاهش تولید نفت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اینکه بعضی می‌خواهند ناکارآمدی دولت را نشان دهند ظلم به نظام است / باید به دولت کمک کنیم ، باهنر

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه باید بعد از انتخابات رقابت‌ها را به رفاقت‌ها تبدیل کنیم، گفت: اینکه بخواهند اکنون ناکارآمدی دولت را نشان و آن را ثابت

اینکه بعضی می‌خواهند ناکارآمدی دولت را نشان دهند ظلم به نظام است / باید به دولت کمک کنیم ، باهنر

باهنر: اینکه بعضی می خواهند ناکارآمدی دولت را نشان دهند ظلم به نظام است /باید به دولت کمک کنیم

عبارات مهم : صندوق

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه باید بعد از انتخابات مسابقه ها را به رفاقت ها تبدیل کنیم، گفت: اینکه بخواهند اکنون ناکارآمدی دولت را نشان و آن را ثابت کنند ظلم بر نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایلنا ؛ محمدرضا باهنر در مراسم ضیافت افطاری جامعه اسلامی مهندسین گفت: مدت هاست در جبهه پیروان خط امام و رهبری میزبان یکسان جریان های اصولگرایان هستیم، البته در جمع دوستانی که تعلق به جبهه اصولگرایان نیستند نیز حضور دارند.

اینکه بعضی می‌خواهند ناکارآمدی دولت را نشان دهند ظلم به نظام است / باید به دولت کمک کنیم ، باهنر

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: دو انتخابات مهم را پشت سر گذاشتیم، مسئله حضور مردم در پای صندوق ها زیاد گفته شده، ولی امسال رکورد بی نظیری را شاهد بودیم. در بین کشورهایی که خود را مهد دمکراسی می دانند، این سطح همکاری مردم بی نظیر هست، حتی متخاصم ها و خارجی ها نیز به این توصیه رسیده اند که باید از صندوق های رای استقبال شود. آنها در حال حاضر متوجه شدند باید پای صندوق های رای بیایند نه این که در خیابان ها هجوم بیاورند. سال ۸۸ و ۷۸ را هم دیدیم که چه اتفاقاتی افتاد. تئوریسین ها هم به این نتیجه رسیدند که کسب مطالبات نیازمند حضور پای صندوق های رای است.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه رسانه های بیگانه هم مردم را به حضور در انتخابات تشویق کردند، یادآور شد: موضع امام (ره) مشخص است ومقام معظم رهبری هم گفتند حتی کسانی که نظام را قبول ندارند پای صندوق های رأی بیایند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه باید بعد از انتخابات رقابت‌ها را به رفاقت‌ها تبدیل کنیم، گفت: اینکه بخواهند اکنون ناکارآمدی دولت را نشان و آن را ثابت

او گفت: در جریان انتخابات ما شاهد یکسری رفتارهای تازه هستیم. در مناظرات حرف های با ربط و بی ربط زیاد زده شد، اتهاماتی مطرح شد که در دادگاه ثابت نشد. بعضی از کاندیدا نتوانستد بر اساس ایده حرکت کنند و از این رو کسانی که اهل حساب و کتاب بودند متوجه شدند بعضی وعده ها امکان پذیر نیستند. براق شدن پرسشها و گفت وگوی بی پرده سودش بیشترش هست. من در مصاحبه ها گفته ام که مدت هاست دستگاه های دروغ سنج اختراع شده است و می توان به راست و دروغ بودن حرف ها پی برد.

باهنر نتیجه انتخابات را جهت اصولگرایان خوب توصیف کرد و گفت: اصولگرایان توانستند در این دوره از انتخابات با تلاش هایی که انجام دادند، رای حدود ۴۰ درصد واجدان شرایط را از آن خود کنند و دولت باید از این ظرفیت استفاده کند.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید براینکه باید مسابقه ها را به رفاقت تبدیل کنم و به آن جامه عمل بپوشانیم، اظهار کرد: اینکه بخواهند اکنون ناکارآمدی دولت را نشان و آن را ثابت کنند ظلم بر نظام جمهوری اسلامی هست. اگر دولت به صورت طبیعی توان حل پرسشها را دارد باید به کمک دولت رفت. دوران مسابقه تمام شد و الان وقت همکاری است و این چهل درصد هم باید به پای کار بیابند. آنجایی که دولت جهت حل پرسشها مردم کمر همت ببینند، ما وظیفه خود می دانیم که کمک کنیم.

اینکه بعضی می‌خواهند ناکارآمدی دولت را نشان دهند ظلم به نظام است / باید به دولت کمک کنیم ، باهنر

او افزود: مسابقه های باشگاهی داشتیم که ۶ به ۴ باختیم ولی الان مسابقه های بین المللی داریم و باید به دولت کمک کنیم. دولت نیز باید مصمم باشد که حق مردم بصیر را احقاق کند. اگر جایی دولت حاشیه را به متن براند باید رصد صورت بگیرد و نگذاریم که به راه اشتباه و اشتباه برود.

واژه های کلیدی: صندوق | اسلامی | مسابقه | انتخابات | اصولگرایان | جامعه اسلامی | نتیجه انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs