ترک کردن توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت

ترک کردن: توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت کاهش تولید نفت

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی/ با فشار مردم را ساک

حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در سخنانی اظهار داشتند: ما خوشحال هستیم که نیروی پر

وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی/ با فشار مردم را ساک

آیت الله جوادی آملی: وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی/ با فشار مردم را ساکت کردن نتیجه تلخ دارد

عبارات مهم : اقتصادی

حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در سخنانی اظهار داشتند: ما خوشحال هستیم که نیروی پربرکت ناجا، مفاسد اقتصادی را کشف می کند که کشور را از لرزه به در می آورد، و به این وسیله بازار که ملتهب است و امنیتی، می شود امن و ما می خواهیم هر لحظه این طور باشد؛ ما وظیفه مان این است قدردانی کنیم.

به گزارش جماران، حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران (1397/4/31) ابراز داشتند: نخستین وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی! عنایت ما باید به امن کردن کشور باشد؛ کشوری امن است که اکثریت قاطع مردم آن نه بیراهه بروند و نه راه کسی را ببندند.

وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی/ با فشار مردم را ساک

ایشان تاکید داشتند: با فشار مردم را ساکت کردن نتیجه تلخ دارد لذا باید با نشاط مردم را ساکن، نه ساکت کرد! ما باید بین سکوت و سکون تفاوت بگذاریم. آن سکینت است که اعتبار ملت است و ما باید آن را در جامعه ایجاد کنیم.

معظم له تصریح داشتند: در قرآن کریم ذات اقدس الهی فرمود هرگز خدا شما را تنها نمی گذارد، جهت اینکه شما مجاهدت کردید، جهت اینکه شما کار کردید، ملت بدون کار را خدا رها می کند ملتی را که کار کرد خدا فرمود من شما را رها نمی کنم.

حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در دیدار جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در سخنانی اظهار داشتند: ما خوشحال هستیم که نیروی پر

ایشان ادامه دادند: در این بخش های قرآن کریم، ذات اقدس الهی فرمود سستی به خود راه ندهید:﴿لاَ تَهِنُوا﴾، سپس می فرماید ﴿وَ تَدْعُوا إِلَی السَّلْمِ﴾، این ﴿تَدْعُوا﴾ مجزوم به همان لای ناهیه هست؛ یعنی پیشنهاد سازش ندهید، چرا؟ جهت اینکه ﴿وَ أَنتُمُ الأعْلَوْنَ﴾، دست شما بالاست، آیا دست شما بالاست؟ بخش چهارم این است که ﴿وَ اللَّهُ مَعَکُمْ﴾، هنگامی که خدا با یک ملتی باشد آن ملت قطعا پیروز هست. بخش پنجم آیه تبیین می کند آیا خدا با شماست و با دیگری نیست؟ جهت اینکه شما شهید و جانباز و آزاده دادید؛ ﴿وَ لَن یتِرَکُمْ أَعْمَالَکُمْ﴾ اینها سرمایه ما هستند.

آیت الله العظمی جوادی آملی با تقدیر از نیروی انتظامی در مبارزه با جرایم اقتصادی و در نتیجه امن کردن جامعه، اذعان داشتند: ما خوشحال هستیم که نیروی پربرکت ناجا، مفاسد اقتصادی را کشف می کند که کشور را از لرزه به در می آورد، و به این وسیله بازار که ملتهب است و امنیتی، می شود امن و ما می خواهیم هر لحظه این طور باشد. ما وظیفه مان این است قدردانی کنیم.

ایشان تاکید داشتند: شما باید چپاولگرها را شناسایی کنید و قبل از اینکه آنها شروع به کار کنند شما عزیزان توطئه آنها را خنثی کنید، نه اینکه تنها کشف جرم کنید بلکه باید دفع جرم کنید! در حقیقت باید جُرم را جلوگیری کنیم نه اینکه تنها جرم واقع شده است را کشف کنیم.

وظیفه نیروی انتظامی این است که کشور را امن کند، نه امنیتی/ با فشار مردم را ساک

واژه های کلیدی: اقتصادی | نیروی انتظامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs