ترک کردن توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت

ترک کردن: توافق اقتصادی اوپک تولیدکنندگان نفت کاهش تولید نفت

گت بلاگز اخبار حوادث به حبس محکوم شد ، تجاوز اینترنتی&quot، مرد سوئدی به اتهام &quot

دادگاهی در سوئد در اقدامی بی‌سابقه فردی را که با فریب کودکان از طریق اینترنت آنها را وادار به انجام رفتارهای غیراخلاقی می‌کرد به ۱۰ سال زندان محکوم کرد. 

مرد سوئدی به اتهام "تجاوز اینترنتی" به حبس محکوم شد

عبارات مهم : دادگاه

دادگاهی در سوئد در اقدامی بی سابقه فردی را که با فریب کودکان از طریق اینترنت آنها را وادار به انجام رفتارهای غیراخلاقی می کرد به ۱۰ سال زندان محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، این مرد ۴۱ ساله به تجاوز و سوء استفاده از ۲۷ کودک بین سالهای ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ شده است هست. اکثر قربانیان وی کمتر از ۱۵ سال داشته و اهل کانادا، انگلیس و اسکاتلند بوده اند.

در دادگاه مشخص شد که او با ترساندن این کودکان یا در بعضی موارد ترساندن خانواده هایشان آنها را مجبور می کرده که رفتارهای غیراخلاقی انجام داده و از آن فیلم بگیرند.

به حبس محکوم شد ، تجاوز اینترنتی&quot، مرد سوئدی به اتهام &quot

اهمیت این دادگاه جدا از محتوای تکان دهنده آن، در این است که جهت نخستین بار تعریف دیگری از تجاوز در دستگاه قضایی مطرح می شود که به دنیای مدرن امروزی و نقش اینترنت در آن مربوط است.

دادگاه شهر اوپسالا این مرد سوئدی را در ارتباط با چهار مورد تجاوز گناهکار شناخت. این موارد مشمول بر مجبور کردن کودکان به روابط غیراخلاقی با کودکان جوانتر از خودشان می شود.

دادگاهی در سوئد در اقدامی بی‌سابقه فردی را که با فریب کودکان از طریق اینترنت آنها را وادار به انجام رفتارهای غیراخلاقی می‌کرد به ۱۰ سال زندان محکوم کرد. 

او همچنین به علت داشتن تصویر ها و جمع آوری فیلم های هرزه نگاری کودکان گناهکار آشنا شده است و باید به قربانیان خسارت بپردازد. متهم ضمن رد اتهام تجاوز، گناهکاری خود در موارد دیگر را پذیرفته است.

به گزارش یورونیوز، مطابق آمار رسمی ثبت شده است در سال ۲۰۱۵ موارد تجاوز در کشور سوئد ۱۷ هزار و ۳۰۰ نفر بوده که بالاترین آمار از این نوع در اتحادیه اروپا است.

واژه های کلیدی: دادگاه | کودکان | غیراخلاقی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs